Marka Yönetimi Marka Yönetimi

ref-07 Metropol Un firmasına ait olan Ponti markasının logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımları, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı, outdoor tasarımları, fotoğraf çekimleri ve afiş tasarımları ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir.
ref-01 Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. firmasının kurumsal kimlik tasarımları, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, outdoor tasarımları, afiş tasarımları, fatura tasarımları ve fuar stand tasarımları tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.
ref-02 Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.'nin kurumsal kimlik tasarımları, slogan çalışması, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, outdoor, faaliyet raporları, kullanım kılavuzları, fuar stand tasarımları ve afiş tasarımları ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir.

ref-06 Metropol Un markasının kurumsal kimlik tasarımları, fotoğraf çekimleri, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, outdoor tasarımları, afiş tasarımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir.

ref-03 Çıtır Waffle markasının kurumsal kimlik tasarımları, fotoğraf çekimleri, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, outdoor tasarımları, afiş tasarımları ve sosyal medya içerik tasarımları tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.
ref-04 Balıkesir Un markasının isim, logo, konsept, tasarım dili, kurumsal kimlik tasarımları, ambalaj tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı, outdoor tasarımları, fotoğraf çekimleri ve afiş tasarımları ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Bunlara ek olarak özel gün tebrik tasarımları ve marka iletişimi ile ilgili diğer tasarımlar da gerçekleştirilmiştir.
ref-17 Klc Filo markasının isim, logo, konsept, tasarım dili, kurumsal kimlik tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı, outdoor tasarımları ve afiş tasarımları ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Bunlara ek olarak marka iletişimi ile ilgili diğer çalışmalar da gerçekleştirilmiştir.
ref-09 Akıllı Lojistik markasının kurumsal kimlik tasarımları, katalog tasarımları, ilan tasarımları, outdoor tasarımları, afiş tasarımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Ayrıca tüm basım işleri de ajansımız tarafından yapılmıştır.